oppdragsleder på engelsk Meny

bestille tolk noricom

music time roblox MPO fiberkabel

MPO-fiberkabel for alle behov

video fps change android app MPO-kabel er en praktisk optisk løsning når behovet for stadig større båndbredde har økt i datasenter. En effektiv måte å gi 40Gb og 100Gb med høy ytelse. En kabel inneholder 12 fiber eller 6 stk duplex kanaler i hver kontakt, som sparer en hel del penger og plass i datasenteret.

MPO- og MTP-forvirringen

gode gamle filmer Det er en utbredt misforståelse rundt de to forkortelse, og dette skaper forvirring hos brukerne. MPO er den offisielle betegnelsen på multifiber-kontakten, mens MTP (Multi-fiber Termination Push on) er et registrert varemerke (US Conec). MTP er altså en MPO-kontakt produsert av US Conec.

Hvordan velger man riktig modell?

butikker øyrane torg Med MPO-fiberkabler må man tenke på at sendere og mottakere matcher hverandre for at signalene skal komme fram korrekt. Den strake kabelen brukes fra QSFP til patchpanelet for å beholde samme nivå på signalet. Man bruker også strak MPO-kabel til MPO-kassetter. Den kryssede som er den vanligste typen, brukes ved direktekobling fra QSFP til QSFP eller patchpanel til patchpanel. Grunnen er at mellom to QSFP-er, uansett hva som er mellom dem, skal det være en krysset kabel.

La oss lage din egen standardkabel med ca 10 dagers leveringstid.

nattbuss trondheim orkanger Det finnes neste uendelige kombinasjoner av lengder, kontakttyper og antall kontakter. Vi produserer raskt i akkurat den kombinasjonen du trenger av både kabler og kassetter. For eksempel MTP/MPO til 4x LC for direktetilkobling mellom QSFP og SFP/SFP+/XFP uten å gå via MPO-kassettene.

  • Høyt stabil kvalitet med fabrikkprodusert kabel.
  • Ferdigkoblede kassetter på 12/24 uttak bare å sette inn i racket.
  • Plassbesparende, behagelig og oversiktlig.
Produkter (8)
Vare.nr 17-1134
MPO kabler er en praktisk løsning når behovet for stadig større båndbredde har økt i datasenteret. En effektiv måte å levere 40 Gb og 100 Gb med høy ytelse. MPO-4xLC duplex består av 8 fiber og er den vanligste koblingen hvis man vil direktekoble mellom QSFPer og SFP+/XFP uten å gå via MPO-kassettene.
847 NOK
Finnes i flere varianter
Vare.nr 17-0875
MPO-kabling er en pratisk optisk løsning når behovet for større båndbredde har økt i datasenteret. En effektiv måte å levere 40 Gb og 100 Gb med høy ytelse. En kabel inneholder 12 fiber eller 6 stk duplex kanaler i hver kontakt, som sparer en hel del penger og plass i datasenteret.
927 NOK
Finnes i flere varianter
Vare.nr 17-1026
MPO-kabling er en pratisk optisk løsning når behovet for større båndbredde har økt i datasenteret. En effektiv måte å levere 40 Gb og 100 Gb med høy ytelse. En kabel inneholder 12 fiber eller 6 stk duplex kanaler i hver kontakt, som sparer en hel del penger og plass i datasenteret.
1 050 NOK
Finnes i flere varianter
Vare.nr 17-1020
MPO-kabling er en pratisk optisk løsning når behovet for større båndbredde har økt i datasenteret. En effektiv måte å levere 40 Gb og 100 Gb med høy ytelse. En kabel inneholder 12 fiber eller 6 stk duplex kanaler i hver kontakt, som sparer en hel del penger og plass i datasenteret.
945 NOK
Finnes i flere varianter
Vare.nr 17-0876
MPO-kabling er en pratisk optisk løsning når behovet for større båndbredde har økt i datasenteret. En effektiv måte å levere 40 Gb og 100 Gb med høy ytelse. En kabel inneholder 12 fiber eller 6 stk duplex kanaler i hver kontakt, som sparer en hel del penger og plass i datasenteret.
1 010 NOK
Finnes i flere varianter
Vare.nr 17-2700
For optisk testing av 40 GbE og 100 GbE har vi produsert 12- og 24-fibers loopback-adaptere for MPO/MTP-kontakt. De brukes først og fremst til test- og måleprosedyrer i datasenteret eller laboratorie- og produksjonsmiljøer.
442 NOK
Finnes i flere varianter
Vare.nr 17-0700
MPO-kabling er en pratisk optisk løsning når behovet for større båndbredde har økt i datasenteret. En effektiv måte å levere 40 Gb og 100 Gb med høy ytelse. En kabel inneholder 12 fiber eller 6 stk duplex kanaler i hver kontakt, som sparer en hel del penger og plass i datasenteret.
1 080 NOK
Finnes i flere varianter
Vare.nr 17-0701
MPO-kabling er en pratisk optisk løsning når behovet for større båndbredde har økt i datasenteret. En effektiv måte å levere 40 Gb og 100 Gb med høy ytelse. En kabel inneholder 12 fiber eller 6 stk duplex kanaler i hver kontakt, som sparer en hel del penger og plass i datasenteret.
1 080 NOK
Finnes i flere varianter