bond bending angle in simulation Meny

hvordan man lager fletter

stimen innsamlingsaksjon til florø fotball Vare.nr 33-4307

måned skrives med stor bokstav SFP+ Singlemode BiDi WDM 20km (LR) 10Gbps DDMI

board report india BiDi som i bidirectional/dobbeltrettet og WDM som i Wave Division Multiplexing. I en optisk fiber skjuler deg seg ca. 40 THz (40000 GHz) med optisk båndbredde i det "lavdempede" spekteret. dialogen og relasjonen

kranjska gora live Varianter

Ser du ikke oppsettet? nødetatene og fm - vi hjelper deg til riktig løsning!
kontakt med de døde Tilgjengelighet når sluttet andre verdenskrig ullgenser dame salg top ganster in india 107 alnabru senter butikker
til siste hinder full film Levering finn turiststeder i latvia 1-2 viften går hele tiden touran dager
  • Teknisk spesifikasjon gamle aldersheim steinkjer thomas schick tonearm stormaktene sin rolle i rwanda

    Model SFP
    SFP+
    Interface
    Singlefiber
    Range
    20
    Data rate
    10Gbps
    Connector
    LC
    Temperature SFP
  • Dokumenter hvite og rosa roser indianer kostyme herre bruke flukt i undervisningen

  • Produktbeskrivelse captain phillips netflix nakkemassasje best i test nissefar og nissemor

    mac family tree 8 BiDi som i bidirectional/dobbeltrettet og WDM som i Wave Division Multiplexing. I en optisk fiber skjuler deg seg ca. 40 THz (40000 GHz) med optisk båndbredde i det "lavdempede" spekteret. En 10G Ethernet-port utnytter altså bare en brøkdel av den ledige plassen. Denne skattkisten med båndbredde kan altså brukes til å mangedoble framkommeligheten i én og samme fiberkabel, uten noen som helst negative konsekvenser. Det er oppdelingen av lysets spektre i bølgelengdekanaler som muliggjør dette, og vi kaller det for WDM. Hver slik bølgelengdekanal transporterer en privat datakanal, usynlig for andre. Jo høyere presisjon og stabilitet på laseren, desto tettere mellom kanalene. WDM er den mest grovkornede og benytter 1310 nm, 1490 nm og 1550 nm i ulike kombinasjoner for å doble båndbredden. For ytterligere kapasitet, se CWDM og DWDM samt våre frittstående multipleksere.

    Betegnelser

    • BX-U= Uplink WDM 1270TX/1330RX
    • BX-D= Downlink WDM, 1330TX/1270RX

    Robust eller standard

    harken black magic 57 hi load Våre standardmoduler tåler allerede ganske høye temperaturer (+85 °C), men for ekstreme lavtemperaturer og i omgivelser med store svingninger anbefales våre robuste/industrielle varianter som tåler -40 °C / +85 °C. De er bare marginalt dyrere enn standardmodulen og det er selvfølgelig aldri en ulempe å velge den uansett bruksområde. Alltid industrielle moduler til industrielle svitsjer!

    DDMI/DMI/DOM

    midtsommer sverige mat Digital Diagnostic Monitoring Interface, Digital Diagnostic Monitoring og Digital Optical Monitoring er alle forskjellige benevnelser på den ekstra overvåkningsfunksjonen som gir brukeren mulighet til å lese ut sanntidsparametere fra den optiske modulen. Med støtte for dette også i svitsjen kan alarmnivåer for avleste verdier bidra til raskere feilsøking og tidlige varselsignaler på forestående problemer. Eksempler på dette er påtiske inn- og utgangseffekter, temperatur, laser bias current (de analoge delene av modulen), målespenning etc. Alt etter standard SFF-8472 MSA.

    skolenes landsforbund bergen Effektbudsjett: 8.4dB

Alternativer for dette produktet

Vare.nr 19-0400
HWG-STE Nettverkstermometer er et flott verktøy i alle nettverkstilkoplede miljøer der det stilles høye krav til kontrollert temperatur og luftfuktighet. Eksempler på bruksområder for et IP-termometer kan være alt fra temperaturovervåking av varmesystem, AC-anlegg, kjøleskap/fryser, serverrack og dataskap.
2 170 NOK
Finnes i flere varianter